10 Haziran 2013 Pazartesi

Samsun Anadolu Liseleri Taban Puanları 2013 2014


Samsun Anadolu Liseleri Taban Puanları ve Tavan puanları

Samsun Anadolu Liseleri Taban
Puanları ve Tavan puanları



2013-2014 Egitim ögretim yılı döneminde SBS sınavına giren adaylar için Türkiye’de ki tüm anadolu lisesi, meslek lisesi, Ögretmen, İmam Hatip ve Fen Liselerinin taban puanları ve tavan puanlarını sizler için sitemize eklemiş durumundayız.


Samsun ili ve ilçelerinde bulunan tüm Liselerin taban puanları ve tavan puanlarını aşağıdaki listede yer almaktadır.Haziran ayında yapılan Sbs sınavından sonra adayların ögrenmek istediği SBS Lise 1. yerleştirmeler istediği bir liseye yerleştirme yapmak için aşağıdaki listeyi dikkatli inceleyiniz.


İşte Samsun ilinde ve ilçelerinde bulunan Liselerinin 2013 2014 Yılı Taban ve tavan Puanları:



































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































İl Adıİlçe AdıKontenjan AdıKont SayıKont Taban PuanKont Tavan Puan
SAMSUNALAÇAMŞadiye-Muzaffer Turhan Anadolu Lisesi150328,651413,245
SAMSUNALAÇAMKız Teknik ve Meslek Lisesi30315,855357,744
SAMSUNALAÇAMKız Teknik ve Meslek Lisesi30298,010344,741
SAMSUNALAÇAMAlaçam Anadolu İmam Hatip Lisesi30322,049445,225
SAMSUNASARCIKAsarcık Anadolu Lisesi60346,247392,721
SAMSUNATAKUM (MERKEZ)Samsun Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi104485,634495,910
SAMSUNATAKUM (MERKEZ)Anafartalar Anadolu Lisesi90395,250432,884
SAMSUNATAKUM (MERKEZ)Huriye Süer Anadolu Lisesi240408,146444,150
SAMSUNATAKUM (MERKEZ)Onur Ateş Anadolu Lisesi180438,894464,468
SAMSUNATAKUM (MERKEZ)Taflan Yalı Ticaret Meslek Lisesi30330,817358,422
SAMSUNATAKUM (MERKEZ)Taflan Yalı Ticaret Meslek Lisesi30328,064358,753
SAMSUNATAKUM (MERKEZ)Samsun Tarım Anadolu Meslek Lisesi ve Tarım Meslek Lisesi30361,817381,328
SAMSUNATAKUM (MERKEZ)Samsun Tarım Anadolu Meslek Lisesi ve Tarım Meslek Lisesi30370,307426,662
SAMSUNATAKUM (MERKEZ)Samsun Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi30324,667367,851
SAMSUNATAKUM (MERKEZ)Samsun Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi60320,899368,915
SAMSUNATAKUM (MERKEZ)Samsun Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi30313,206349,680
SAMSUNATAKUM (MERKEZ)Atakum Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi30342,970384,878
SAMSUNATAKUM (MERKEZ)Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi60342,239448,235
SAMSUNATAKUM (MERKEZ)ÖZEL FEZA FEN LİSESİ16488,290495,841
SAMSUNATAKUM (MERKEZ)ÖZEL SAMSUN FİNAL KOLEJİ72239,399345,248
SAMSUNATAKUM (MERKEZ)ÖZEL SAMSUN FİNAL FEN LİSESİ22278,351491,383
SAMSUNAYVACIK/SAMSUNAyvacık Anadolu Lisesi60334,997372,206
SAMSUNBAFRABafra Fen Lisesi104468,681485,399
SAMSUNBAFRABafra Altınkaya Anadolu Lisesi120394,516442,861
SAMSUNBAFRABafra Anadolu Lisesi150420,739469,937
SAMSUNBAFRABafra Atatürk Anadolu Lisesi300346,343414,890
SAMSUNBAFRAGalip Öztürk Anadolu Lisesi180319,447367,719
SAMSUNBAFRAKızılırmak Anadolu Öğretmen Lisesi120444,181470,006
SAMSUNBAFRABafra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi30304,793362,079
SAMSUNBAFRABafra Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi30308,716367,559
SAMSUNBAFRAŞehit Erkut Yılmaz Ticaret Meslek Lisesi30318,646367,299
SAMSUNBAFRAŞehit Erkut Yılmaz Ticaret Meslek Lisesi30312,814345,307
SAMSUNBAFRAHasan Çakın Kız Teknik ve Meslek Lisesi60328,726378,164
SAMSUNBAFRABafra Anadolu Sağlık Meslek Lisesi24413,389427,556
SAMSUNBAFRABafra Tarım Meslek Lisesi60312,078361,230
SAMSUNBAFRABafra Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi30312,245385,681
SAMSUNBAFRABafra Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi30310,226368,150
SAMSUNBAFRABafra Anadolu Sağlık Meslek Lisesi24422,217458,080
SAMSUNBAFRABafra Anadolu İmam Hatip Lisesi120333,664433,387
SAMSUNCANİK (MERKEZ)Canik İMKB Anadolu Lisesi210418,283455,713
SAMSUNCANİK (MERKEZ)Karşıyaka Anadolu Lisesi180363,038406,221
SAMSUNCANİK (MERKEZ)Canik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi30358,196396,819
SAMSUNÇARŞAMBAÇarşamba Fen Lisesi78464,469478,790
SAMSUNÇARŞAMBAÇarşamba Anadolu Lisesi150375,368454,348
SAMSUNÇARŞAMBAAli Fuat Başgil Anadolu Lisesi150402,591463,224
SAMSUNÇARŞAMBABulutoğlu Anadolu Lisesi120360,849397,579
SAMSUNÇARŞAMBAÇarşamba Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi24321,926404,734
SAMSUNÇARŞAMBAÇarşamba Ticaret Meslek Lisesi30324,978369,201
SAMSUNÇARŞAMBAKız Teknik ve Meslek Lisesi30347,213378,370
SAMSUNÇARŞAMBAKız Teknik ve Meslek Lisesi30319,387347,282
SAMSUNÇARŞAMBAÇarşamba Anadolu Sağlık Meslek Lisesi24405,705430,484
SAMSUNÇARŞAMBAÇarşamba Anadolu Sağlık Meslek Lisesi24400,636411,298
SAMSUNÇARŞAMBAÇarşamba Anadolu Sağlık Meslek Lisesi48409,054439,985
SAMSUNÇARŞAMBAÇarşamba Anadolu İmam Hatip Lisesi150333,861440,190
SAMSUNHAVZAHavza Anadolu lisesi120354,972434,111
SAMSUNHAVZAHavza Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi30296,132341,921
SAMSUNHAVZAHavza Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi30298,218349,036
SAMSUNHAVZAHavza Ticaret Meslek Lisesi30302,902352,060
SAMSUNHAVZAHavza Ticaret Meslek Lisesi30305,512369,153
SAMSUNHAVZAKız Teknik ve Meslek Lisesi24315,481345,334
SAMSUNHAVZAKız Teknik ve Meslek Lisesi24333,199395,351
SAMSUNHAVZAHavza Anadolu Sağlık Meslek Lisesi24397,006405,285
SAMSUNHAVZAHavza Anadolu Sağlık Meslek Lisesi48401,040444,757
SAMSUNHAVZAHavza Anadolu İmam Hatip Lisesi30336,818392,242
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Samsun İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi52456,647480,575
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)19 Mayıs Lisesi300382,989445,866
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Yeşilkent Anadolu Lisesi180404,698439,396
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Samsun Anadolu Lisesi180448,158472,005
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Atatürk Anadolu Lisesi120472,805485,594
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Mithatpaşa Anadolu Lisesi120381,414414,544
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Köksal Ersayın Anadolu Lisesi120435,859468,160
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Ahmet Sarı Anadolu Lisesi120351,188415,217
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Tülay Başaran Anadolu Lisesi90464,410484,309
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Tülay Başaran Anadolu Lisesi30458,132463,484
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Namık Kemal Anadolu Lisesi120373,548404,229
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Aziz Atik Anadolu Öğretmen Lisesi90460,238481,949
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Sema-Cengiz Büberci Kız Teknik ve Meslek Lisesi30344,036388,403
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Sema-Cengiz Büberci Kız Teknik ve Meslek Lisesi30339,870369,433
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Sema-Cengiz Büberci Kız Teknik ve Meslek Lisesi60350,821399,765
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Samsun Ticaret Meslek Lisesi60340,607387,904
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Samsun Ticaret Meslek Lisesi60363,669405,697
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi24410,457440,201
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi24414,009430,804
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi24419,121450,193
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Piri Reis Ticaret Meslek Lisesi30340,044397,820
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Piri Reis Ticaret Meslek Lisesi30335,014354,631
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Piri Reis Ticaret Meslek Lisesi30332,760364,960
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Samsun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi24346,388390,532
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi72419,546477,196
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)Samsun Anadolu İmam Hatip Lisesi210355,912485,618
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)ÖZEL FEZA  BERK FEN LİSESİ16489,082495,824
SAMSUNİLKADIM (MERKEZ)ÖZEL ŞAHİNOĞLU KOLEJİ30198,488358,961
SAMSUNKAVAKKavak  Rıdvan Çelikel Anadolu Lisesi90370,643459,748
SAMSUNLADİKLadik Anadolu Lisesi90345,701415,714
SAMSUNLADİKAkpınar Anadolu Öğretmen Lisesi90416,274459,076
SAMSUNLADİKLadik Anadolu İmam Hatip Lisesi30320,590344,355
SAMSUNONDOKUZMAYISOndokuzmayıs Anadolu Lisesi90368,892440,590
SAMSUNSALIPAZARISalıpazarı Anadolu Lisesi60342,201445,490
SAMSUNTEKKEKÖYBahattin-Sevim Köksal Anadolu Lisesi60351,844394,060
SAMSUNTEKKEKÖYNedime Serap Ulusoy Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi, Denizcilik anadolu Teknik Lisesi48340,749386,580
SAMSUNTEKKEKÖYNedime Serap Ulusoy Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi, Denizcilik anadolu Teknik Lisesi48336,371389,901
SAMSUNTEKKEKÖYNedime Serap Ulusoy Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi, Denizcilik anadolu Teknik Lisesi24337,233363,942
SAMSUNTEKKEKÖYTekkeköy Ali-Emine Kahvecioğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi24323,723343,075
SAMSUNTERMETerme Anadolu Lisesi90353,886391,323
SAMSUNTERMETerme Bülent Çavuşoğlu Anadolu Lisesi90367,300437,355
SAMSUNTERMETerme Ticaret Meslek Lisesi30311,391350,358
SAMSUNTERMETerme Ticaret Meslek Lisesi30316,851353,697
SAMSUNTERMETerme Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi30297,183389,206
SAMSUNTERMETerme Anadolu Sağlık Meslek Lisesi24398,205414,507
SAMSUNTERMETerme Anadolu Sağlık Meslek Lisesi24404,538444,056
SAMSUNTERMETerme Anadolu İmam Hatip Lisesi60329,632443,591
SAMSUNVEZİRKÖPRÜVezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi104447,403486,542
SAMSUNVEZİRKÖPRÜAhmet Faik Edis Kız Anadolu Lisesi90322,230397,440
SAMSUNVEZİRKÖPRÜVezirköprü Anadolu Lisesi120347,535417,917
SAMSUNVEZİRKÖPRÜVezirköprü Anadolu Öğretmen Lisesi120412,216465,213
SAMSUNVEZİRKÖPRÜVezirköprü Ticaret Meslek Lisesi30306,286341,175
SAMSUNVEZİRKÖPRÜVezirköprü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi24303,072329,058
SAMSUNVEZİRKÖPRÜVezirköprü Anadolu Sağlık Meslek Lisesi24395,267418,794
SAMSUNVEZİRKÖPRÜVezirköprü Anadolu Sağlık Meslek Lisesi24393,671411,437
SAMSUNVEZİRKÖPRÜVezirköprü Anadolu Sağlık Meslek Lisesi24384,313397,777
SAMSUNVEZİRKÖPRÜVezirköprü Anadolu Sağlık Meslek Lisesi24399,729423,524
SAMSUNVEZİRKÖPRÜVezirköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi60327,161428,264
SAMSUNYAKAKENTYakakent Anadolu Lisesi90339,847382,595

 


2013 2014 Samsun Anadolu Liseleri Taban Puanları ve tavan puanları hakkında yorumlarınızı ve sorunlarınızı yorum kısmından bizlerle paylaşa bilirsiniz.



Samsun Anadolu Liseleri Taban Puanları 2013 2014

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum Gönder