18 Ekim 2013 Cuma

Sivasspor Trabzonspor Maç Özeti ve Golleri 20 EkimSpor Toto Süper Ligin 8. haftasında Sivasspor ve Trabzonspor takımları karşı karşıya geliyor.

20 Ekim 2013 cumartesi günü saat 20:00 da başlayacak olan Sivasspor Trabzonspor Maçı hakkında detaylar;

Sivasspor Trabzonspor Maçı Sivas 4 Eylül stadyumunda oynanacaktır.
Maç : Trabzonspor Sivasspor Maçı
Maç Tarihi : 20 Ekim cumartesi
Maç Saati : 20:00
Maç yayını :Lig tv
Maç Hakemi :Kuddusi MÜFTÜOĞLU


Sivasspor Trabzonspor Maç Özeti ve Golleri


GOLLL 85. dakika: Trabzonspor Burak ile bir kez daha öne geçti. Santra yapan Trabzon’da Colman savunmanın arkasına müthiş bir pas bıraktı. Burak sol çarprazdan ceza sahasına girip karşı karşıya pozisyonda Korcan’ın solundan topu ağlara bıraktı. 3-2


GOLLL 84. dakika: Sivasspor Kamanan ile beraberlik golünü buldu.


GOLLL 71. dakika : Trabzonspor Burak Yılmaz’ın golüyle 2-1 öne geçti. Savunmanın arkasına atılan pasa hareketlenen Burak süratle ceza sahasına girip karşı karşıya pozisyonda Korcan’ın solundan topu ağlara bıraktı..


GOLLL 63. dakika : Sivasspor beraberlik golünü Grosicki ile buldu… Soldan gelişen atakta ceza sahasına topla sokulan Grosicki sert vurdu. Colman’dan seken meşin yuvarlak Onur’u yanıltıp köşeden ağlarla buluştu. Skor şimdi 1-1 oldu.


GOLLL 2. dakika :Trabzonspor Jaja’nın attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.Engin Baytar ceza sahası içine yerden pasını verdi, Jaja ceza sahası içinde sol çaprazda bekletmeden gelişine sert vurdu ve top kaleci Korcan’ın altından ağlarla buluştu.Sivasspor Trabzonspor Maç Özeti ve Golleri 20 Ekim

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder